ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ, КОШТІВ. КОМПЕНСАЦІЯ

Згідно із Законом України “Про захист прав споживачів”, Цивільного кодексу України та Постанови КМУ від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, квіти і інші подарунки ( дитячі м’які іграшки та ін.) не підлягають обміну або поверненню.

Повернення товарів, може бути тільки в тому випадку, якщо Покупець протягом 24 годин з моменту отримання товару, звернувся зі скаргою до Продавця про зіпсований товар, надавши відповідні підтверджуючі фото.

Скарги з невірним номером замовлення, ті, що містять нецензурні вирази та ті які прийшли пізніше доби після отримання замовлення, не розглядаються.

При перевиконанні замовлення (заміні товару), Продавцю потрібно повернути зіпсований товар в такому ж вигляді, в якому був доставлений.

Продавець може відмовити в перевиконанні, тільки в тому випадку, якщо в одержувача є особисті причини щодо товару (алергія, невподобання та ін.)

Якщо з вини Продавця замовлення не виконано, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

Скарги відправляти на kvitkovaprymkha@gmail.com